Bülent Ersoy Adana'ya geliyor | Adana Haber Bülteni - Adana\nın haber sitesi
Ana Sayfa
Dolar : 2,8938 Euro : 3,2637 Bist : 78.661

Ana Sayfa >> Bülent Ersoy Adana'ya geliyor23.12.2013 14:36

Bülent Ersoy Adana'ya geliyor

Bülent Ersoy Adana'ya geliyor


Türk Sanat Müziği’nin sevilen ismi Bülent Ersoy, Adana’da hayranları ile buluşacak. 24 Ocak’taki özel gecede sahne alacak olan ‘Diva’, sevilen parçalarını bu kez Adanalı hayranları için seslendirecek. Gecede aynı zamanda da ünlü oryantal Asena da bir gösteri yapacak.


Bu haber 498 kez okundu.
Bilge Ajans ile Karaca Ajans tarafından ortaklaşa organize edilecek olan geceye, Sular VIP ev sahipliği yapacak. Türk Sanat Müziği’nin duayeni Bülent Ersoy ile birlikte oryantal şovları ile birlikte Türkiye’nin beğenisini kazanan Asena’yı buluşturacak olan dev gecede aynı zamanda da ‘Urfa Sıra Geceleri’ni anımsatan çiğ köfte de yoğrulup, konuklara ikram edilecek. Diva, sevilen parçalarını bu kez Adanalı hayranları için seslendirmeye hazırlanırken, organizasyonla ilgili çalışmalar da büyük bir titizlikle sürdürülüyor.
Büyük buluşma ile ilgili olarak Sular VIP’te düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan İşletme Sahibi Enver Dalkıran, Adana’da ‘balo salonu’ konseptinde farklılık yaratmak istediklerini belirterek, büyük hedefleri olduğunun altını çizdi. “Türkiye’nin starlarını Adanalılarla buluşturmak istiyoruz” diyen Dalkıran, “Bunu yaparken de asla kalite politikamızdan ödün vermeyeceğiz. Daha önce burası, ‘Dergah Restaurant’tı. Bu mekanın, Türkiye’nin en büyük sanatçılarını ağırladığını hepimiz biliyoruz. Bu geleğeni sürdüreceğiz” dedi.

Çukurova’nın bereketli toprakları üzerine kurulu olan Adana’nın, birçok ünlü sanatçıyı da yetiştirdiğini kaydeden Bilge Ajans ortaklarından Bilge Canbaz, “Neden Adana, sanatın ve sanatçının Türkiye’ye açılan kapısı olmasın?” sorusunu gündeme taşıdı. Canbaz, bu noktada da ilk adımları attıklarını, Türkiye’ye mal olan ve halkın sevgisini kazanan isimleri de Adanalılarla buluşturacaklarının altını çizerek, kent sakinlerine; “Türkiye’nin starları ile buluşmaya hazır olun” mesajını verdi.

Ajansın bir diğer ortağı Serap Tatlı da, Sular VIP’te daha önce Yıldız Tilbe gibi önemli bir sanatçıyı ağırladıklarını hatırlatarak, 24 Ocak’ta da ‘Diva’ olarak ün salan Bülent Ersoy’u ağırlamanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Tatlı, açıklamasını da şöyle sürdürdü; “Sular VIP’te ‘Yıldızlar Geçidi’ adı altında her ay, ünlü sanatçıların katılımı ile ses getirecek konserler serisini başlatacağız. Yıldız Tilbe ile başlayıp, Bülent Ersoy ile devam eden bu seri de birbirinden ünlü sanatçılar Adana’ya gelecek.”

Karaca Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karaca da, Adanalıların sevip benimsediği, aileleri ile birlikte huzur ve güvenle gidebildiği Sular VIP’te, ‘aile gazinoları’nın nostaljik havasını yeniden yaşatacaklarını söyledi. ‘Yıldızlar Geçidi’ kapsamında Türk Sanat Müziği’nin sevilen ismi Bülent Ersoy’u Adanalılarla buluşturmanın heyecanı içinde olduklarını kaydeden Karaca, “Böylesine önemli bir gecede sahne alacak olan Diva’ya, ünlü oryantalist Asena da eşlik edecek. İkili, Adanalılara muhteşem bir gece yaşatacak” dedi.

Etiketler: bülent ersoy

Diğer YAŞAM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
GönderHava Durumu
http://www.adanahaberbulteni.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright